Liseye geçiş bilmecesi: Bu yaz sıcak geçecek
2 Nisan 2018
Show all

Erim Cerit’in Kurucusu Olduğu Koşuyolu Birey Temel Lisesi Yeni Döneme Hazır

Erim Cerit’in 25 yıllık Eğitim tecrübesini aktardığı ve 2009 Yılında Birey Eğitim Kurumlarının ilk Özel Şubesi olarak Eğitim-Öğretim Faaliyetlerine başlayan Koşuyolu Birey Özel kitle dershaneciliğinin monotonlaşmış yapısını güçlü, dinamik, disiplinli ve çalışkan dev kadrosuyla ilk yıllarından itibaren eğitim camiasında farklılık yaratabilmiş, adını zirveye taşımıştır.

Yenilikçi bir eğitim modeline öncülük eden Kurumumuz Kurucumuz Erim Cerit’in katkılarıyla 8 kişilik sınıflarımızda “Kişiye Özel” eğitimi hak ettiği ölçüde uygulamaktadır. Eğitim sektöründe yapılan yeniliklere hızla ayak uyduran çözüm odaklı bakış açısı ile iddialı başarılara imza atmaya devam etmekteyiz.

Fizik öğretmeni olan Erim Cerit, Birey Temel Lisesi ile Koşuyolu ve çevresine kaliteli eğitim adına 2018 yılı için de önemli adımlar attıktadır. Lokasyon olarak Koşuyolu Üsküdar, Kadıköy ve Ümraniye çevresine yakınlığı ile hedef kitle olarak çok geniş bir kitleye hitap etmektedir. Erim Cerit bu alandaki çalışmalarını yeni şubeler ile büyütmeyi hedeflemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir